Donate

Ви можете пожертвувати готівкою, але ми також із задоволенням приймемо:

  • лікарські засоби (див. список);
  • одяг;
  • проїзні жетони та квитки;
  • канцтовари;
  • вживана побутова техніка та предмети побуту.

Адреса пункту прийому: Авдіївка, вулиця Нечаєва, 16.

Допомога онлайн

Приєднуйтеся до нашої групи в соціальних мережах Facebook або Instagram. Розкажіть друзям і колегам про нашу спільноту. Поділіться інформацією про наші програми з тими, хто може потребувати допомоги.

6700 people

Вже приєдналися до нас в соціальних мережах. Приєднуйтеся до нашої групи в соціальних мережах Facebook або Instagram. Розкажіть друзям і колегам про нашу спільноту. Поділіться інформацією про наші програми з тими, хто може потребувати допомоги.

Поділіться на Facebook:

“Завжди є надія! Ми допомагаємо людям. Некомерційна організація Благодійний фонд “Надія”. Дізнайтеся про наші програми. “Посилання.

Станьте волонтером

На даний момент БФ “Надія” допомагають 112 волонтерів.

Приєднуйтесь до нашої команди та станьте волонтером або консультантом у наших проектах. Наша волонтерська програма складається з двох частин. Перша – це куратори груп підтримки, організатори заходів, стажери в офісі організації, програмісти та журналісти. Друга – професійні волонтери, юристи, лікарі, психологи, фінансові консультанти.

Наші координатори волонтерського руху складають тижневі плани роботи для всіх учасників, графіки роботи, випускають інформаційний бюлетень, щоб усі були в курсі.

Неважливо, скільки у вас часу. Ми з нетерпінням чекаємо будь-якої участі. І ми індивідуально обговоримо з вами ваш графік і проекти, в яких ви можете брати участь.

Заповніть форму волонтера. Ми негайно зв’яжемося з вами.

Купити сувенір

Унікальні предмети

Дизайнери-волонтери створюють чудові сувеніри, які ви можете придбати, щоб підтримати нас. Фото кухлів, пакетів, футболок. Посилання на магазин або сторінку з сувенірами.