Home Projects Допоможемо поліції Авдіївки

Допоможемо поліції Авдіївки

  Авдіївське відділення поліції Покровського районного управління поліції ГУНП в Донецький області героїчно виконує свої службові обов’язки безпосередньо в одному із найнебезпечніших міст регіону Авдіївка та навколишніх селищах.

Місто більше восьми років тримає фронт в десяти кілометрах від Донецька і після повномасштабного вторгнення росії лишилось електрозабезпечення та зв’язку. Залишаючись поруч із мешканцями, співробітники поліції щодня забезпечують документування постійних обстрілів та смертей мирного населення, надають першу медичну допомогу постраждалим і забезпечують їх евакуацію через пристрілюванні шляхи, Доставляють гуманітарну допомогу, забезпечуючи людей найнеобхіднішим задля збереження їх життя.

  Для виконання цих завдань черговий поліції повинен тримати безперервний зв’язок із зовнішніми нарядами відділення, організовувати заряджання радіостанцій та мобільних телефонів співробітників і забезпечувати доступ до інтернету для зв’язку із районним та головним управлінням національної поліції України. Але за дефіциту палива на лінії зіткнення не завжди є можливість використовувати генератор та він стає легкою мішенню, особливо під час активізації ворожих БПЛА над містом.

  В зв’язку з чим, задля ефективного та оперативного виконання обов’язків відділення поліції гостро потребує зарядної станції типу «Ecoflow» або його аналог, і звернулось до нас про забезпечення даної потреби.

Також є потреба в:

Газові обігрівачи (5л газові балони з насадкою для обігріву) – 6 шт.
Накопичувальна станція (великий пауербенк з виходом на 220в) -2 шт.
Старлінк – 2 шт.
Дизельний генератор (5квт) – 2 шт.
Підсилювач мобільного зв‘язку – 4 шт.
Газові гарелки для нагріву їжи (балон з насадкою для нагріву) – 6 шт.
Мощні ручні ліхтарі – 6 шт.
Тонометр – 2 шт.
Термопод (чайник-термос) – 4 шт.
Термостельки для взуття (хімічні)
Обеззараживателі води (хімічні таблетки)
Аккумулятори автомобільні гелєві (100А) – 4 шт.

Допоможемо поліції Авдіївки

Ви можете допомогти фінансово або матеріально відповідно списку потреб