Home Projects Допомога жителям Авдіївки

Допомога жителям Авдіївки

“Друзі пізнаються в біді” – багато хто знає цю приказку, але повірити в неї можна тільки перевіривши на власному досвіді. Незважаючи на ризик для свого життя, підприємці, яких знає кожен в Авдіївці завдяки їх довголітній соціальній відповідальності, Олексій Юдін та Ігор Черняєв – не тільки не покинули Авдіївку, але продовжують самовіддано забезпечувати жителів товарами першої необхідності, водою та їжею в своєму магазині, який містяни з давен знають. Це майже єдиний магазин, що продовжує працювати в місті без газу, світла та води. В місті, де майже кожен день вмирають від обстрілів люди, горять будинки та школи – герої продовжують допомагати містянам. В цей важкий час, завдяки підтримці Муси Магомедова, працівники #АКХЗ доставляють по укриттям гуманітарну допомогу від Фонду Ріната Ахметова. Проте нажаль не всі потреби нею можна вирішити. В Авдіївці вже чотири місяці не працюють банкомати та критично не вистачає готівки. Працівники та пенсіонери отримують кошти тільки на карти, але скористатись ними не можуть без виїзду на мирні землі. Адже без мобільного зв’язку та інтернету не працює банківські термінали.

Тільки супутниковий комплекс «Starlink» допоможе вирішити цю проблему. Також високошвидкісним інтернетом зможуть скористатись авдіївці в районі магазину та в укритті будинку. Вони матимуть доступ до точної інформації про події в країні і світі та зможуть зв’язатись зі своїми близькими і друзями, запросити допомогу. Разом з місцевим оператором “Онлайн Україна”, який обслуговуватиме комплекс, Олексій та Ігор вже звернулись за допомогою до Мінцифри і разом з жителями дуже розраховують на допомогу, важливість якої важко переоцінити.

Просимо Муса Магомедов , Андрій Набок та Федієнко Олександр Київська область 98 округ посприяти вирішенню даного питання, бо «Starlink» поки не доступний до вільної купівлі в Україні. Ми розуміємо про дефіцит комплексів та пріоритети забезпечення ними військових підрозділів, тому можемо розглядати варіант його купівлі з рахунку неприбуткової організації. Про що оголошуємо збір коштів на рахунок Благодійного фонду соціальних реформ та підтримки «Надія» р/р UA813354960000026007051602289 в АТ КБ Приватбанк, ОКПО 26220897. Наша мета зібрати не менше 1000 євро в гривні по курсу, це орієнтовна вартість, в яку включено 2 місяці абонплати. Зібрані на цей рахунок кошти більше необхідної суми купівлі та доставки комплексу Starlink, або в разі його безкоштовного надання – будуть повністю витрачені на благодійну допомогу та її доставку жителям в Авдіївку і буде прозвітовано. Просимо всіх небайдужих долучитися до благодійного проекту «Starlink – допомога жителям Авдіївки» та забезпечити авдіївців можливістю безготівкових розрахунків та високошвидкісного зв’язку із близькими та друзями.

#Авдіївка чекає на нашу допомогу!