Home Новини Новини Безпечна Авдіївка та сучасна система відео-спостереження в школі №4 Авдіївки

Безпечна Авдіївка та сучасна система відео-спостереження в школі №4 Авдіївки

Раді повідомити про завершальні етапи проєкту «Безпечна Авдіївка», що реалізується Благодійним фондом соціальних реформ та підтримки «Надія» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Згідно цього проєкту, школі №4, що розташована в мікрорайоні «Східний» міста Авдіївка, було передано та встановлено сучасну систему відеоспостереження на базі мережевих ІР-камер.

Мета проєкту полягає у забезпеченні безпеки громадян, зокрема учнів, захисту їхніх прав, свобод і законних інтересів, а також розбудові безпечного суспільства в місті Авдіївка, територія якого пролягає вздовж лінії зіткнення.

Забезпечити безпеку дітей у тих місцях, де вони проводять найбільше часу, а саме у школах та навчальних закладах, здатні сучасні системи охоронного відеоспостереження. Усі батьки хотіли б бути впевненими в тому, що поки їх дитина в школі — вона у повній безпеці. Але, на жаль, зараз цього важко досягти, не використовуючи сучасні системи охорони та безпеки. Система відеоспостереження у школі складається з спостереження за коридорами та за відкритою територією школи, стадіонами та внутрішніми двориками, за центральним входом і прилеглою територією. Зазначимо, що охоронне відеоспостереження в школах і навчальних закладах має бути видимим. Це публічні місця масового скупчення людей, які мають право знати, що за ними спостерігають.

Система відеоспостереження у школі дозволяє контролювати події і бути в курсі всього, що відбувається та зберігати наявну матеріально технічну базу, яка також наповнювалась у межах проєкту, а саме — сучасним потужним ноутбуком, що з легкістю справляється з великим об’ємом інформації, яку генерує встановлена сучасна система відеоспостереження, та мобільною ІР-камерою з функцією автоматичної трансляції прямого ефіру в соціальні мережі.

Під час реалізації проєкту був врахований попередній досвід встановлення та роботи таких систем, а для забезпечення повноцінної та довготривалої роботи були розроблені короткі настанови по використанню та відновленню доступу до системи для керівництва шкіл. Проведена роз’яснювальна робота та виготовлено інформаційні стенди і розповсюджено друковану продукцію, націлену на вирішення проблем безпеки в громаді та протидії явищ булінгу в навчальних закладах.

Окрім школи №4, проєкт реалізується в школах №6 та №1, а також у трьох багатоквартирних будинках за адресами вул. Грушевського, 81, Корольова, 11, 9-й квартал, 22

Проєкт «Безпечна Авдіївка» реалізується Благодійним фондом соціальних реформ та підтримки «Надія» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.