Home Новини Новини Програмне забезпечення для НГО

Програмне забезпечення для НГО

Ви неприбуткова організація? Якщо так, то знайте: багато корисного програмного забезпечення доступно для вас зі знижками або безкоштовно. У пості розповідаємо, які відомі розробники надають пільги для nonprifits та де отримати їхню продукцію 👇

📌 Microsoft

Неприбуткові організації можуть безкоштовно отримати ліцензії Microsoft 365 Business Pro для 10 користувачів. Корпоративна пошта, десктопні додатки, що інтегровані з онлайновими, хмарне сховище на 1 ТБ для кожного користувача та безпека даних — неповний список того, що ви отримаєте завдяки програмі.

Отримати: http://bit.ly/3uIRIRP

📌 Google

У ліцензію Google Workspace for Nonprofits входять корпоративна пошта, відеозустрічі до 100 людей, хмарне сховище на 30 ГБ для кожного користувача, інструменти управління та функції для забезпечення безпеки, а також стандартна підтримка. Крім того, Google надає гранти на контекстну рекламу для неприбуткових організацій.

Отримати: http://bit.ly/3PmN8m4

📌 Canva

Canva — це онлайн інструмент для дизайну, за допомогою якого створюють публікації для соціальних мереж, презентації, плакати, відео. Неприбуткові організацій можуть безкоштовно отримати PRO-версію сервісу на 50 користувачів. У PRO-версії відкриваються нові елементи та шаблони, а також інструменти, наприклад, прибирання фону.

Отримати: http://bit.ly/3URMSwa

📌 Grammarly

Grammarly — сервіс для перевірки та покращення стилю англійської мови. Він допомагає обирати кращі синоніми, визначати тон тексту, а також пропонує пунктуацію, форми слів та часів. Для реєстрації необхідно мати корпоративну пошту організації.

Отримати: http://bit.ly/3W5J7oF

☝️ Звичайно, це далеко не всі розробники, що надають пільги для неприбуткових організацій. Щоб отримувати інфо про нові знижки, рекомендуємо зареєструватися на порталі TechSoup — великому каталозі програм, сервісів й додатків на умовах пожертвування та зі знижками. Реєстрація: http://bit.ly/3HEuS5M

джерело: