Home Новини Новини Проєкт з передачі генераторів до прифронтових регіонів України

Проєкт з передачі генераторів до прифронтових регіонів України

ГО Об’єднаний гуманітарний фронт продовжили проєкт з передачі генераторів до прифронтових регіонів України ☑️

Нещодавно команда UHF відправилась на Схід, щоб особисто передати генератори людям, які протягом року живуть без світла.

За фінансової підтримки “МАБТ”, а також у супроводженні БО Благодійний фонд “DobroМах”, БФ “Єдність та Сила України” та БФ Благодійний фонд соціальних реформ та підтримки “Надія” передали 6 генераторів у:

📍м. Авдіївка, Донецька область

1 генератор у єдиний працюючий магазин міста, який слугує пунктом незламності для мешканців. Генератор допоможе налагодити локальне водопостачання та буде у вільному доступі для базових потреб мешканців.

📍м. Ізюм, Харківська область

– с. Студенок – 1 генератор для налагодження водопостачання та проведення ремонтних робіт у пошкоджених будинках.

– с. Співаківка – 1 генератор для базових потреб мешканців, зарядки гаджетів та невеликих ремонтних робіт.

– с. Довгеньке – 1 генератор для водопостачання та проведення ремонтних робіт.

📍Запорізська область

– м. Гуляйполе – 1 генератор для базових потреб мешканців найвіддаленіших вулиць, звідки важко виїхати і куди вкрай рідко дістаються волонтери.

– с. Запорожець – 1 генератор для налагодження водопостачання у село.

Поїздка була довгою і складною, майже 2000 км, але допомогла підняти моральний дух мешканців прифронтових територій. Ми щиро посміхались, коли вони пропонували нам чай та їжу та жахались, коли чули історії війни з перших уст. Найбільше нас вразила історія с. Довгеньке, неподалік м. Ізюм, яке 18 разів переходило від наших захисників до рук окупантів, але люди все ще там живуть, і навіть повертаються у село, борючись за своє мирне існування.

Ми можемо ще багато розповідати про поїздку, та головне, що бажаємо сказати – не припиняйте підтримку! Ваші донати у прямому сенсі рятують життя українців 🙏

#UHF_helpstory

джерело:

Позавчора команда UHF повернулась зі Сходу, де передавала генератори людям, які тривалий час живуть без електроенергії. Ми побачили маштаби зруйнованих міст, почули потужні звуки вибухів і поспілкувалися з місцевими жителями. Деталі поїздки ми розповімо наступною публікацією, а цим відео хочемо вам показати ту атмосферу, в якій наші громадяни, наші захисники і прості люди зустрічають кожен новий день виборюючи нашу перемогу. Закликаємо вас продовжувати донатити, підтримувати гуманітарні місії та допомагати нашим військовим. Там важлива кожна добра справа 🙏🏻 Ставте лайки та репостіть це відео, щоб підтримати нашу діяльність і збільшити увагу до ситуації на Сході. #UHF_news

Опубликовано United Humanitarian Front Вторник, 11 апреля 2023 г.