Home Новини Події Форум “CIVIC TECH 4 NGO” це не просто навчальний захід

Форум “CIVIC TECH 4 NGO” це не просто навчальний захід

Форум “CIVIC TECH 4 NGO” це не просто навчальний захід. Це також чудова можливість для спілкування, нетворкінгу та відпочинку. І на це дуже налаштовувала прекрасна природа, що оточує табір “Над Збручем” де було проведено Форум.

🏞️Учасники мали змогу насолодитись казковими пейзажами, що розкинулися вздовж мальовничої річки Збруч. Зелені луки, густі дерева і свіже повітря створювали незабутню атмосферу. Але найбільшим скарбом цього місця є люди.

🔥У вільний час, коли навчальні заняття вже завершувалися, учасники збиралися навколо вогнища, де вони ділилися своїми історіями. Старий сторож Петрович, який проживає в таборі, ділився своїми незвичайними пригодами. Він розповідав про таємничі місця та загадковий панський (чи то священицький😏) маєток, який був колись на місці табору…

🥰Дякуємо кожному учаснику, спікерам та персоналу табору “Над Збручем” за неперевершений досвід. Ми впевнені, що спільні проекти та ініціативи, що зародилися під час Форуму, наберуть сили та здійсняться завдяки нашій єдності та наполегливості💪.

Проєкт реалізується Благодійним фондом соціальних реформ та підтримки “Надія” у партнерстві з ГО “Заходи” в рамках проєкту «NGO relocation», який реалізовує команда громадської організації Освітньо-аналітичний центр розвитку громад у партнерстві із National Endowment for Democracy.