Home Новини Події ЛІЧЕНІ ДНІ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ДО ФОРУМУ “CIVIC TECH 4 NGO”, А МИ ПРОДОВЖУЄМО ЗНАЙОМИТИ ВАС З НАШИМИ СПІКЕРАМИ!

ЛІЧЕНІ ДНІ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ДО ФОРУМУ “CIVIC TECH 4 NGO”, А МИ ПРОДОВЖУЄМО ЗНАЙОМИТИ ВАС З НАШИМИ СПІКЕРАМИ!

Залишилось зовсім трішки часу до Форуму “CIVIC TECH 4 NGO”, на якому зберуться супер круті фахівці, щоб обговорити актуальні теми про громадську діяльність та технології!

Ви вже знайомі з кількома нашими спікерами і сьогодні ми представляємо вам Ольгу Дзержинську, яка є членкинею правління Української асоціації молодіжних рад та Головою молодіжної ради при Донецькій ОДА. Вона розповість про те, як ІТ-інструменти можуть допомогти неприбутковим організаціям покращити їх роботу.

В нашому світі “діджитал” є в усіх сферах життя. Тому ІТ-інструменти стають все більш важливими для розвитку та вдосконалення діяльності кожної організації.

На Форумі ми зосередимось на інструментах:

💬Взаємодії для команди

📈Візуалізації даних

📷Дизайну, редагування фото та відео.

ЗАПРОШУЄМО НА ФОРУМ “CIVIC TECH 4 NGO”:

🗓12-14 травня 2023 року

📍с. Мартинківці, Хмельницька обл.

🚌Доїхати можна власним транспортом або можемо організувати трансфер з м. Хмельницький за попередньою домовленістю

🏡Проживання та харчування безкоштовно!

📝Рєструйтесь https://forms.gle/N3L4dt1sk6QvSzqL6👈

Не пропустіть можливість дізнатись про цікаві ІТ-інструменти на Форумі “CIVIC TECH 4 NGO”!

Проєкт реалізується Благодійним фондом соціальних реформ та підтримки “Надія” у партнерстві з ГО “Заходи” в рамках проєкту «NGO relocation», який реалізовує команда громадської організації Освітньо-аналітичний центр розвитку громад у партнерстві із National Endowment for Democracy