Home Новини management Обговорення проєкту «Створення цеху з виробництва тротуарної плитки з пластику в м.Авдіїка»

Обговорення проєкту «Створення цеху з виробництва тротуарної плитки з пластику в м.Авдіїка»

🤝В рамках програми ООН із відновлення миру в чотирьох пілотних громадах Донецької області, включно з Авдіївською, з вересня 2020 року реалізується проєкт із поширення діалогового підходу до вирішення конфліктних ситуацій.

🧑‍💼Серію зустрічей з тематики побудови ефективного діалогу в громаді провів Національний експерт з медіації вирішення конфліктів Програми розвитку ООН, член національної Асоціації медіаторів України, експерт з розвитку місцевих громад Олександр Мітьков, м. Дніпро.

🌟Протягом грудня 2020 учасники діалогової платформи розробляли ідею проєкту, який міг би бути однаково цікавим та економічно доцільним для всієї громади.

🍃Днями ініціативною групою, до складу якої увійшли представники Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області, Авдіївка. Платформа спільних дій, ГО Авдіївка Наша Батьківщина», Громадська організація міста Авдіївка “Сила ідей”, Благодійний фонд соціальних реформ та підтримки “Надія”була презентована ідея проєкту «Створення цеху з виробництва тротуарної плитки з пластику».

Цей проєкт, за думкою авторів ідеї, може дати початок створенню в місті інноваційного виробництва, а також стати майданчиком для конструктивного діалогу між владою, громадськістю та бізнесом.

Фото: ВЦА м.Авдіївка